ملی به روی صحنه می‌رود

«ملی» عنوان نمایشی به کارگردانی «سعید باغبانی‌نیر» است که به زودی در همدان به روی صحنه می‌رود.

0

همدان‌نامه: «ملی» عنوان نمایشی به کارگردانی «سعید باغبانی‌نیر» است که به زودی در همدان به روی صحنه می‌رود. این نمایش از تاریخ ۲۵ آذر تا ۹ دی هر روز از ساعت ۱۸ در تالار فجر میزبان علاقمندان به تئاتر خواهد بود.

نویسنده این نمایش هنگامه مفید و کارگردان آن سعید باغبانی نیر؛ هنرمند همدانی است. شهرام صمدی‌نیا، مریم خوش‌صفت، حمیدرضا رضایی مجد، شیما شادمانی، فتانه ترابی، ندا هادیان، فریبا جعفری، سپهرغفاری، حمیدرضا سلیمانی، فاطمه نوری و نگین دبیقی نیز بازیگران این نمایش را تشکیل می‌دهند.

آهنگساز نمایش مرتضی بختیاری، طراح صحنه امید انصاری، طراح لباس سعید باغبانی نیر، دستیار کارگردان شیما شادمانی، منشی صحنه شقایق واعظ، گرافیک و تیزر: حجت محمدی، مدیر صحنه سوفیا بختیاری، ساخت دکور اردشیر ثریایی، طراح گریم: قاسم بهرام‌لو، اجرای گریم فرهاد رحیمی، دوخت لباس روشنک بختیاری، عکاس شیدا قسمتی، گروه صحنه زهرا عزتی، فائزه حیدری، سپهر غفاری، سارینا الیاسی، نگین دبیقی، فاطمه نوریظ، گروه روابط عمومی و تبلیغات زهرا عزتی، فائزه حیدری، سپهر غفاری، سارینا الیاسی، نگین دبیقی است و حسین زندی مدیریت رسانه‌ای این نمایش را بر عهده دارد.

داستان نمایش ملی از این قرار است که مَلی همراه یک گروه مطرب برای اجرا در یکی از خانه‌های اعیانی به تهران می‌آید و عاشق یکی از کلفت‌های آن خانه می‌شود. مَلی باید برای رسیدن به دختر از سد مشکلات زیادی بگذرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.